WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Paweł

Cześć, mam na imię Paweł i w Leader School uczę języków: angielskiego i chińskiego. Ukończyłem filologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie specjalizowałem się w etnolingwistyce oraz biznes międzynarodowy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Przez część studiów mieszkałem na Tajwanie, gdzie w trakcie stypendium zgłębiałem tajniki języka chińskiego. Interesuje mnie wpływ języka na kulturę i sposób, w jaki jego użytkownicy postrzegają świat, dlatego też w trakcie zajęć ze mną możecie liczyć na wiele ciekawostek na temat angielskiego i kultury krajów anglosaskich. Chciałbym ponadto zarazić Was pasją do języka chińskiego, który choć trudny, daje ogromną satysfakcję i otwiera nowe możliwości we współczesnym świecie. W trakcie zajęć uczymy się nie tylko pisowni pięknych znaków oraz ćwiczymy tony, na których opiera się wymowa chińskich słów, ale również poznajemy kulturę Państwa Środka, której znajomość przydaje się zarówno w codziennych kontaktach z mieszkańcami Chin, jak i w prowadzeniu interesów z chińskimi przedsiębiorcami.

Karol

Witam! Jestem Karol i posiadam 22-letni staż pracy jako nauczyciel języka niemieckiego. Jestem absolwentem Filologii Germańskiej - Uniwersytet Wrocławski. Praca w różnych placówkach oświatowych poszerzyła moje horyzonty i wzbogaciła o różne doświadczenia zawodowe oraz dała możliwość poznania innych modeli zarządzania szkołą. Jestem osobą komunikatywną, otwartą na zmiany, chętnie uczę się od innych . Nie jestem konfliktowy, preferuję dialog i kompromis jako metody rozwiązywania problemów. Biorę udział w różnych szkoleniach, które stymulują mój rozwój zawodowy. Od roku 2009 pracuję również w szkolę językowej Leader School w Ostrowie Wielkopolskim jako lektor języka niemieckiego i dzięki pracy w prywatnej szkole, wiem jak ważne jest podejście do klienta i usługa jaką szkoła świadczy na rynku, na którym panuje duża konkurencja. Poznałem również potrzeby rynku pracy na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i jego okolic. Szersze spojrzenie na szkołę i nie tylko z punktu widzenia nauczyciela, który przepracował tyle lat w jednej szkole wpływa korzystnie na zarządzanie przeze mnie publiczną placówką oświatową. W Leader School spełniam się jako nauczyciel. Panuje tutaj wspaniała atmosfera i zarażamy pasją do nauki języków obcych. Zapraszam na zajęcia z języka niemieckiego! ;)

Alicja

Mam na imię Alicja. Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska – specjalizacja nauczycielska. Nauczanie daje mi wiele satysfakcji. Zarówno dzieci, jak i młodzież nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać. Uczęszczam na konferencje oraz warsztaty metodyczne aby jak najlepiej przygotowywać swoich uczniów do egzaminów państwowych oraz urozmaicać lekcje tak aby każdy uczeń wyniósł z nich jak najwięcej. Zawsze chcę więcej od życia i jestem zdeterminowana aby to osiągnąć. Najważniejsze w życiu to być szczęśliwym i lubić to co się robi. U ludzi cenię sobie dobre zorganizowanie i kreatywność. W wolnych chwilach sięgam po dobrą książkę. Relaksuję się również, spędzając aktywnie czas ze znajomymi.

Justyna

Mam na imię Justyna. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza na kierunku filologia angielska. Po ukończeniu studiów miałam okazję sprawdzić moją znajomość języka w praktyce podróżując po Stanach Zjednoczonych. Język angielski od zawsze był moją pasją
i ogromną radość sprawia mi dzielenie się zdobytą wiedzą z innymi – zarówno dorosłymi jak i dziećmi. Uważam, że nauka języka obcego wcale nie musi być stresująca – wręcz przeciwnie – może być świetną zabawą i źródłem olbrzymiej satysfakcji.

Martin

Mam na imię Martin i uczę w Leader School angielskiego oraz hiszpańskiego od 8 lat. Pochodzę z Meksyku, dokładnie z samej stolicy. Mój ojczysty język to hiszpański, ale angielskiego uczyłem się od kiedy sięgam pamięcią. Mieszkałem
i pracowałem jakiś czas w USA oraz na statkach wycieczkowych przez sześć lat na Karaibach. Moim zdaniem, uczenie się języków nie tylko otwiera drzwi do sukcesu, ale także pomaga zrozumieć jak ludzie z innych kultur myślą, widzą życie i świat. Nauka dla mnie to przyjemność i sprawia naprawdę wiele radości, kiedy mogę podzielić się posiadaną wiedzą. Myślę, że każdy jest w stanie nauczyć się języka, jeśli tylko głęboko w to wierzy.

Agata

Hej! Mam na imię Agata i w szkole języków obcych Leader School uczę języka angielskiego. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Pedagogika, specjalność: nauczanie języka angielskiego. Nauczanie zawsze było moją pasją i nie miałam wątpliwości co do wyboru kierunku studiów. Języka angielskiego zaczęłam uczyć się we wczesnych latach
i nie przestaję się doskonalić do dziś. Ogromną satysfakcję sprawia mi praca z dziećmi, jak i z dorosłymi, a obserwowanie ich postępu jest dla mnie największą nagrodą za wykonywaną pracę i pasję wkładaną w każdą lekcję. Uważam, że odpowiednie i indywidualne (w miarę możliwości) podejście lektora jest jednym z czynników najsilniej wpływających na sukces ucznia w przyswajaniu języka. W swojej pracy staram się z całych sił, by moi uczniowie właśnie ten sukces osiągnęli.
Dużym zainteresowaniem darzę kulturę Stanów Zjednoczonych, miałam okazję mieszkać w tym kraju i poznawać jego kulturę oraz zwyczaje. W wolnym czasie lubię też przeczytać dobrą książkę czy pójść do kina.

Marzena

Mam na imię Marzena i jestem absolwentką Wyższej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu na kierunku filologia angielska. Jestem osobą energiczną, pełną pasji i optymizmu. Nauczanie języka angielskiego od zawsze było dla mnie wielką pasją, którą pragnęłam zarażać innych. Obcowanie z drugim człowiekiem sprawia mi ogromną przyjemność, a możliwość przekazywania wiedzy jest dla mnie jednym z priorytetów. Głównym celem jest zmotywowanie i zachęcenie uczniów do nauki języka angielskiego, aby czerpali przyjemność ze zdobywania wiedzy oraz chętnie uczęszczali na zajęcia i mogli pochwalić się swoimi sukcesami w nauce języka angielskiego. Ponadto moją pasją są podróże, poznawanie nowych zakątków świata i odkrywanie ich piękna.

Patrycja

Mam na imię Patrycja. Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez 5 lat mieszkałam w Szkocji stąd moje zainteresowanie historią i kulturą wysp Brytyjskich. W wolnych chwilach czytam i jak przystało na pokolenie Netflix’a - oglądam seriale. Interesują mnie akcenty krajów anglojęzycznych. Nauczanie jest moją pasją, wierzę, że przy odrobinie chęci i mobilizacji każdy jest w stanie nauczyć się języka obcego bez względu na wiek. Staram się aby zajęcia przebiegały bezstresowo z dużą dawką optymizmu i poczucia humoru. Czerpię satysfakcję z postępów każdego ucznia. W Leader School prowadzę zajęcia zarówno z dziećmi jak i młodzieżą i dorosłymi.

Piotr

Cześć! Mam na imię Piotr i jestem lektorem języka angielskiego w Leader School od dwóch lat. Ukończyłem studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek filologia angielska. Język angielski towarzyszył mi odkąd sięgam pamięcią. Gry, literatura, filmy, podróże są to sposoby spędzania czasu wolnego dla wielu z nas, które otwierają nam drzwi na naukę języka. To właśnie dzięki nim możemy rozpocząć swoją przygodę z nauką języków. Sądzę, że to właśnie ich znajomość w dzisiejszym świecie jest bardzo ważna, ponieważ tempo i styl życia pozwala na poznawanie ludzi, a co za tym idzie wiele zwyczajów związanych z daną kulturą. Uważam, że każdy ma zdolności i możliwości, aby nauczyć się języków obcych, jedynie, co do tego jest potrzebne to dobre chęci, trochę czasu oraz samodyscyplina w dążeniu do osiągniecia celu.